Zestaw SPYPHONE PRO GPS z gotowym do użytku w pełni skonfigurowanym telefonem Nokia E71.

SPYPHONE PRO GPS umożliwia:

 • ROZMOWY - podsłuchiwanie rozmów telefonicznych wychodzących i przychodzących bez wiedzy użytkownika
 • SMS - przekierowywanie SMSów wychodzących i przychodzących
 • OTOCZENIE - słuchanie na żywo rozmów i dźwięków w bliskim sąsiedztwie telefonu
 • GPS - informację o lokalizacji GPS
 • z dokładnością do 5 m
 • SMS wysyłany przy włączeniu i zmianie karty SIM
 • Pełną dyskretność, brak śladów

Podstawowe parametry telefonu:
 • Standard GSM : 850 900 1800 1900
 • Standard UMTS : 1900 2100
 • Rodzaj : Klasyczny (bar)
 • Wymiary (wys. x szer. x grub.) : 114,00 x 57,00 x 10,00 mm
 • Waga : 126,00 g
 • Wyświetlacz : Kolorowy / TFT 16M kolorów 320 x 240 px (2,36")
 • Max. czas rozmów : 2G: 630 min. (10,5 h) 3G: 270 min. (4,5 h)
 • Max. czas czuwania : 2G: 408 h. (17,0 dni) 3G: 480 h. (20,0 dni)
 • Standardowa bateria : Li-Po 1500 mAh
 • Pamięć wbudowana : 110 MB
 • Karty pamięci : microSD (do 8 GB)
 • System operacyjny : Symbian 9.2
 • Interfejs : Series 60 3rd Edition
 • Procesor : ARM11
 • Zegar procesora : 369 MHz
Zestaw zawiera:
 • Skonfigurowany telefon z zainstalowanym oprogramowaniem
 • instrukcję programu SPYPHONE w języku polskim
Cały zestaw objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Po zakupie możesz liczyć na nasze pełne wsparcie techniczne oraz w razie potrzeby przeszkolenie z zakresu działania programu.

Cena: 2 357,72 zł netto, 2 900,00 zł brutto

skocz do góry »
Najnowsza wersja oprogramowania SPYPHONE stanowi kompletne rozwiązanie do inwigilacji telefonów komórkowych, opartych na systemie operacyjnym Symbian. Zmiany i innowacje, jakie zostały wprowadzone w nowej wersji oprogramowania, gwarantują między innymi współpracę z najnowszymi modelami telefonów, co stanowiło problem w przypadku poprzednich wersji SPYPHONE.

SPYPHONE działa jak każdy inny normalny telefon komórkowy, nie zdradza w żaden sposób swojego specjalnego zastosowania jakim jest podsłuch telefonu komórkowego GSM. Specjalny numer (numer uprzywilejowany) zostaje zaprogramowany w telefonie, jest to numer telefonu z którego będziesz prowadził monitoring, numerem uprzywilejowanym może być np. Twój prywatny numer telefonu komórkowego.
Od chwili zaprogramowania tego numeru w telefonie szpiegowskim SPYPHONE, numer uprzywilejowany będzie całkowicie przezroczysty dla naszego telefonu szpiegowskiego, czyli telefonu z podsłuchem. Wszystkie połączenia wykonywane z numeru uprzywilejowanego nie będą sygnalizowane ani rejestrowane na telefonie szpiegowskim SPYPHONE.

Funkcje:

Podsłuch rozmów i dźwięków w bliskim sąsiedztwie telefonu komórkowego.
W tej opcji telefon szpiegowski SPYPHONE po otrzymaniu połączenia od numeru uprzywilejowanego (np. Twojego telefonu prywatnego) natychmiast odbiera to połączenie i aktywuje czuły mikrofon zewnętrzny i zaczyna pracować jako podsłuch GSM. Połączenie to nie jest w żaden sposób rejestrowane ani sygnalizowane na telefonie szpiegowskim. Tylko ty wiesz o tym połączeniu.
W trakcie trwania połączenia możesz podsłuchiwać rozmowy prowadzone w pobliżu telefonu, dźwięki z otoczenia. Czułość mikrofonu pozwala na nasłuchiwanie otoczenia z odległości do 5m.

"Tryb podsłuchu" jest automatycznie rozłączany gdy:
1. Telefon szpiegowski otrzyma lub wykonuje połączenie
2. Jeśli jakikolwiek klawisz na telefonie szpiegowskim zostanie wciśnięty

Przekierowywanie SMSów wysyłanych i odbieranych.
Otrzymasz kopie wszystkich wysyłanych i odbieranych SMSów. Zaawansowane modyfikacje w telefonie zapewniają 100% dyskrecji, możesz mieć pewność że w telefonie nie pozostaną żadne ślady po przekierowaniu SMSów.
Wszystkie kopie wiadomości otrzymywane i wysyłane z telefonu SPYPHONE PRO będziesz otrzymywał na Twój numer telefonu uprzywilejowanego.

Podsłuch rozmów telefonicznych wychodzących i przychodzących bez wiedzy użytkownika.
Gdy ktoś zadzwoni na szpiegowski telefon SPYPHONE, lub ktoś wykona z niego połączenie, natychmiast otrzymasz SMS z informacją o tym. Taka informacja SMS będzie wysłana na zaprogramowany wcześniej numer uprzywilejowany.
SMS będzie zawierał też informację o numerze na jaki / z jakiego nastąpiło połączenie.
Podsłuch telefoniczny w telefonie szpiegowskim SPYPHONE wysyła "tajnego" SMSa na numer uprzywilejowany za każdym razem gdy posiadacz telefonu z podsłuchem GSM wykonuje lub odbiera połączenie. Taki SMS wygląda tak:

Połączenie przychodzące:
From: 0958006463
10/01/2006 14:35
Incoming call : 013647683

Połączenie wychodzące:
To: 013647683
10/01/2006 14:50
Outgoing call : 0958006463

Po otrzymaniu takiego SMSa możesz zdecydować czy chcesz dowiedzieć się o czym rozmawia posiadacz telefonu szpiegowskiego z drugą osobą do której np. zadzwonił lub odebrał od niej połączenie.
Wówczas z numeru uprzywilejowanego wybierasz numer telefonu szpiegowskiego, połączenie natychmiast jest dyskretnie odbierane, słyszysz obydwie dyskutujące ze sobą strony. Pamiętaj że jeśli dzwonisz na szpiegowski telefon z numeru uprzywilejowanego połączenia nie są w żaden sposób rejestrowane w telefonie szpiegowskim, SMSy wysyłane z telefonu szpiegowskiego na numer uprzywilejowany również nie są w żaden sposób rejestrowane. Nikt nie wie o istnieniu podsłuchu w telefonie komórkowym i o tym że jesteś trzecią osobą która słucha tej dyskusji...

Lokalizacja gps z dokładnością do 5m
SPYPHONE umożliwia uzyskanie dokładnej lokalizacji telefonu, który ma wbudowany odbiornik GPS. Na Twoje żądanie, bez wiedzy użytkownika, telefon włącza go i wysyła do Ciebie wiadomość sms ze swoją prędkością i współrzędnymi z dokładnością do 5 m.
Poniżej przykładowy sms ze współrzędnymi parkingu przed naszą firmą (telefon był w samochodzie) otrzymany w naszych testach.Połączenie to nie jest w żaden sposób rejestrowane ani sygnalizowane na telefonie szpiegowskim. Tylko ty o nim wiesz.
Współrzędne z sms'a należy przepisać do darmowego serwisu maps.google.pl. Lokalizacja telefonu śledzonego zostanie wyświetlona na mapie z dokładnością do 5 m (patrz poniżej).

powiększ screen

SMS wysyłany przy włączeniu i zmianie karty SIM
Przy włączeniu telefonu SPYPHONE, automatycznie wysyłany jest dyskretny SMS z informacją na numer uprzywilejowany. Pozwala to na sprawdzenie czy szpiegowana osoba włączyła telefon i czy nastąpiła zmiana karty SIM (numeru telefonu)

Zdalne sterowanie przez SMS
Wszystkie funkcje telefonu szpiegowskiego SPYPHONE mogą być włączane/wyłączane zdalnie przez wysyłanie SMSów.

  1.Włączenie/wyłączenie wszystkich opcji szpiegowskich.
  2.Zapytanie o lokalizację
  3.Zmiana numeru uprzywilejowanego
  4.Ponowne uruchomienie telefonu (restart)
Czym się różnią nasze telefony od produktów konkurencji ?
Nasze telefony wyposażone są w najbardziej stabilny na rynku system operacyjny (bez błysków ekranu, bez dziwnych dźwięków i innych zachowań telefonu)

Oprogramowanie SPYPHONE w wersji PRO GPS współpracuje ze wszystkimi modelami telefonów wyposażonych w system operacyjny Symbian. Nie ma znaczenia, czy telefon posiada nową, czy starszą wersję oprogramowania (firmware'u). Dajemy pełną gwarancję, że nie będzie występował znany problem z funkcją podsłuchu otoczenia na nowszych telefonach, który zdarza się u innych dostawców, a z którym nie są w stanie sobie poradzić.

skocz do góry »