Strona główna1 » Ze świata SpyPhone2 » Nowy telefon od... Boeinga

Nowy telefon od... Boeinga

Data dodania: 19-03-2015
Boeing zaprezentował model z opcją autodestrukcji. Wszystkich podróżnych uspokajamy, że chodzi o smartfona, a nie o samolot. :)

Telefon nazywa się Black i w przypadku dostania się w niepowołane ręce nie zdradzi sekretów swojego prawowitego użytkownika, gdyż wyposażono go w opcję automatycznego kasowania wszystkich danych i całkowitej blokady działania w przypadku, gdy wykryje próbę włamania.


alt
 
Smartfon posiada również inne funkcje gwarantujące bezpieczeństwo danych: szyfruje je (podobnie rzecz ma się z połączeniami) oraz wyposażony jest w opcję „secure BOOT” (bezpieczny rozruch).Boeing Black jest gruby (13,25 mm) i ciężki (170 gramów), jego słuchawka otrzyma ekran o przekątnej 4,2 cala (960x540 pikseli) i dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz. Urządzenie będzie posiadać wymienną baterię, dwie karty SIM, Bluetooth, Wi-Fi, wejście HDMI. Ma działać w standardach GSM, WCDMA i LTE. Telefon zostanie również wyposażony w panel umożliwiający współpracę z czujnikami biometrycznymi i szybkie nawiązywanie połączenia satelitarnego.

Black ma być sprzedawany w pierwszej kolejności agencjom rządowym i firmom zaangażowanym w kontrakty z agencjami związanymi z obroną oraz bezpieczeństwem wewnętrznym. Informacje techniczne oraz operacyjne nie będą udostępniane do wiadomości publicznej. Do smartfona będzie dołączana również umowa o zachowaniu poufności.

Przejdź do strony głównej
© Sklep SpyPhone Polska - Monitoring telefonu komórkowego |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl