» O firmie

O firmie

Programami typu SpyPhone zajmujemy się odkąd pojawiły się na rynku i posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Nasze oprogramowanie dobierane jest do konkretnego modelu telefonu, co zapewnia wydajną i stabilną pracę. Nie instalujemy tanich uniwersalnych wersji oprogramowania oferowanych na innych aukcjach mogących nawet zawiesić telefon.
Wersja spyphone powinna być dostosowana do modelu telefonu i sieci operatora.

Takie zestawienie daje nam pewność bezawaryjnego i bezpiecznego monitorowania telefonu.


Opinia o nas bazuje tylko i wyłącznie na sprzedaży profesjonalnego sprzętu, o czym świadczą nasze pozytywne komentarze. Mamy stałą siedzibę i nie ukrywamy się tylko pod numerem telefonu.

Jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy służbowej. Wystawiamy faktury na zakupiony u nas towar. Wszystkie nasze wyroby objęte są gwarancją.


W swojej ofercie posiadamy oprogramowanie Spyphone dla telefonów opartych na systemach:
 
alt   alt  alt  

Przejdź do strony głównej

Aktualności

Nowy telefon od... Boeinga

19-03-2015Wyświetleń: 968
Boeing zaprezentował model z opcją autodestrukcji. Wszystkich podróżnych uspokajamy, że chodzi o smartfona, a nie o samolot. :)

Telefon nazywa się Black i w przypadku dostania się w niepowołane ręce nie zdradzi sekretów swojego prawowitego użytkownika, gdyż wyposażono go w opcję automatycznego kasowania wszystkich danych i całkowitej blokady działania w przypadku, gdy wykryje próbę włamania.
Przeczytaj całość

Złośliwe aplikacje w sklepie Play

15-10-2014Wyświetleń: 1177
Podczas korzystania z aplikacji mobilnych wiele osób sądzi, że ich dane są odpowiednio zabezpieczone i nikt nie ma do nich dostępu. Nic bardziej mylnego. Nawet podczas wykonywania najbardziej prozaicznych operacji na smartfonie udostępniamy Google swoje hasła, położenie itp. Korzystając z Androida, użytkownik przechowuje w chmurze sporą ilość informacji, np. hasła do sieci Wi-Fi, aplikacje mogą udostępniać prywatne informacje na temat wieku, płci czy choćby orientacji seksualnej użytkowników. 
Przeczytaj całość

Wstęp do świata SpyPhone

01-05-2014Wyświetleń: 1136
SpyPhone to oprogramowanie instalowane w telefonie komórkowym, pozwalające w pełni monitorować, to co się na nim dzieje, w sposób zdalny i niewykrywalny dla jego użytkownika. Rejestruje ono wszystkie operacje wykonywane w telefonie i przesyła informacje o nich osobie monitorującej.
  
Na rynku istnieje wiele programów tego typu, które można podzielić w zależności od systemu operacyjnego telefonu, z którym są kompatybilne i możliwości. 
Przeczytaj całość
© Sklep SpyPhone Polska - Monitoring telefonu komórkowego |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl